DMF Legal
> Home / Hakkımızda
Hakkımızda

DMF LEGAL, 2004 yılından bu yana yüzün üzerinde yerli ve yabancı seçkin şirketin bağımsız denetim, raporlama, muhasebe ve vergilendirme faaliyetlerini yürütmekte olan DMF’nin bir departmanı olarak, gerek yerel gerek de uluslararası nitelik arz eden uyuşmazlıklarda ve konularda en en üst düzeyde hukuksal hizmet verme amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. 2015 yılında Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek DMF LEGAL ile  ATILIM ÜNİVERSİTESİ arasında iş birliği anlaşması sağlanmıştır. 

Böylece TÜRKİYE’DE İLK KEZ, hukuk hizmeti veren bir büro, bir Üniversite ile kurumsal iş birliği çerçevesinde faaliyette bulunmak yönünde önemli bir adım atmıştır. Bu sayede DMF LEGAL, alanında tecrübeli ve yetkin uygulamacıların yanında, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin çoğunluğu Doçent ile Profesörlerden oluşan ve her biri Türkiye’de isim sahibi olan akademisyenlerin bilgi desteğiyle, uluslararası kalite standartlarında hukuksal hizmet sağlama konusunda eşsiz bir yapıya kavuşmuştur. 

Bu doğrultuda Atılım Üniversitesi dışında da bazı akademisyenle anlaşma sağlayan DMF LEGAL, söz konusu yapı ile ilgili alanda akademik çalışmalarıyla öne çıkan akademisyenlerin bilgi desteği sayesinde, karşılaşılan en karmaşık problemler karşısında dahi etkin ve kesin çözümler üretme imkanına sahiptir.